Haberler

Açık Hava Sinema Keyfi: “The Holdovers” Kampüslerde!

TV+, Oscar ödüllü “The Holdovers” filmini üniversitelilerle buluşturuyor.

Türkiye’nin önde gelen içerik platformlarından TV+, mayıs ayı boyunca üniversite kampüslerine açık hava sinema keyfini taşıyor. TV+, 15-23 Mayıs tarihleri arasında Antalya, İzmir, Adana, Gaziantep ve Eskişehir’de, son dönemin en çok konuşulan filmlerinden biri olan “The Holdovers”ı üniversite öğrencileriyle buluşturuyor.

Yıl boyunca en iyi film ve dizileri izleyicileriyle buluşturan TV+, bu kez eğlenceyi üniversite kampüslerine taşıyor. TV+, mayıs ayı boyunca Türkiye’nin farklı bölgelerindeki üniversitelerde açık hava sinema etkinliklerine ev sahipliği yapacak. Akdeniz Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Çukurova Üniversitesi, Gaziantep Üniversitesi ve Eskişehir Teknik Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek etkinliklerde, 2023 yılının en çok konuşulan yapımları arasında yer alan ve Oscar ödülü kazanan “The Holdovers” filmi, öğrencilerle buluşacak. Bu etkinliklerde öğrenciler, Turkcell’in iç iletişim ve iş veren markası T.Life dünyasını da deneyimleme fırsatı bulacak.

Muhteşem Performans Oscar Getirdi

Sinema dünyasında çarpıcı yapımlarıyla tanınan ve her yıl en iyi film kategorisinde aday gösterilen “Focus Features” yapımı “The Holdovers”, samimi ve akıcı anlatımıyla dikkat çekiyor. 96. Oscar Ödülleri’nde Da’Vine Joy Randolph’un muhteşem performansıyla “En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu” ödülünü kazanan “The Holdovers”, 1970 yılında geçen bir dönem filmi. Film, okul dışında bir hayatı olmayan bir öğretmen, sürekli sorun çıkaran bir öğrenci ve okulda görevli bir aşçının hikayesini anlatıyor.

Açık Hava Sinema Takvimi:

  • 15 Mayıs Çarşamba – Antalya Akdeniz Üniversitesi
  • 17 Mayıs Cuma – İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi
  • 20 Mayıs Pazartesi – Adana Çukurova Üniversitesi
  • 21 Mayıs Salı – Gaziantep Üniversitesi
  • 23 Mayıs Perşembe – Eskişehir Teknik Üniversitesi

Yorum yap

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error

Bizi Sosyal Medya'da Takip Etmeyi Unutmayın!