Film

Film Setlerinde Yaşanan Büyük Aşk Skandalları

Rol aldıkları filmlerde birbiriyle anlaşamayıp kavga edenler, yönetmeniyle ya da diğer oyuncularla yıldızları uyuşmayanlar olduğu kadar romantizmin doruklarında bir aşka yelken açan oyuncular da var. Kimilerinin sevgilisi varken gönlünü başkasına kaptırmış kimileri de evli ve çocukluyken…

Film setlerinde yaşanan yönetmen ve oyuncuların ilişki skandallarını ele aldığımız bu yazımızın çok daha detaylı halini Youtube videomuzdan izleyebilirsiniz!

Merak etmeyin, bu yazımızda hepsini ele aldık. İşte çalıştıkları projede birbirlerine aşık olan yönetmen ve oyuncular:

Jennifer Lawrence & Darren Aronofsky

2017 yılında vizyona giren Mother, ünlü yönetmen Darren Aronofsky’nin yazıp yönettiği psikolojik bir korku-gerilim filmi. Başrollerinde Jennifer Lawrence ve Javier Bardem’in oynadığı filmde, güzel oyuncu Jennifer Lawrence ile ünlü yönetmen Darren Aronofsky birbirlerine aşık oldu.

Daha önceki röportajlarında ‘Harvard mezunlarını fazlasıyla kibirli buluyorum, her konuda Harvard’lı olmakla övünüyorlar’ diyen Lawrence, Aronofsky’nin Harvardlı olmasına ve aralarındaki 21 yaş farka aldırmadan yalnızca 1 yıl sürecek bir aşk yaşadılar.

Kristen Stewart & Rupert Sanders

2012 yapımı Snow White and the Huntsmen (Pamuk Prenses ve Avcı) filminde rol alan başrol oyuncularından Kristen Stewart, filmin yönetmeni Rupert Sanders ile aşk yaşamaya başlar. O sıralar Robert Pattinson ile aşk yaşayan Kristen Stewart, kendinden 19 yaş büyük, evli ve iki çocuk babası Rupert Sanders ile Los Angeles’ta öpüşürken görüntülendi. Us Weekly gazetesinde yayınlanan fotoğrafları büyük yankı uyandırdı. Her ikisi de bu durumdan pişmanlık duyduğunu ve çok üzgün olduklarını dile getirse de Robert Pattinson Kristen’ı affetmedi, Rupert Sanders’ın eşi Liberty Ross ise boşanma davası açtı ve ikili 2014 yılında resmen ayrıldı.

Helena Bonham Carter & Tim Burton

Geldik en sempatik çiftimize. 2001 yapımı Maymunlar Gezegeni filmini yöneten Tim Burton ve Helena Bonham Carter film setinde başlayan aşklarını 13 yıllık bir birlikteliğe dönüştürdü. Sonrasında 6 filmde birlikte çalıştılar ve iki çocukları oldu. Tim Burton’ın başka bir kadınla öpüşme fotoğrafları ortaya çıkınca çift, 2014 yılında boşandı.

Linda Hamilton & James Cameron

Tüm zamanların en çok izlenen filmlerinden Avatar’ın yönetmeni James Cameron, 1984 yapımı Terminatör’ün yönetmenliğini yaparken Linda Hamilton’a aşık oldu. Çift 1997 yılında evlendi fakat bu evlilik Cameron’ın çapkınlığı nedeniyle yalnızca 2 sene sürdü. James Cameron ise Linda’dan ayrılıp Titanik filmini yönetirken gönlünü kaptırdığı Suzy Amis ile 5. evliliğini gerçekleştirdi.

Rose Mcgowan & Robert Rodriguez

Ünlü yönetmen Robert Rodriguez ve aktris Rose Mcgowan 2007 yılında Planet Terror film çekimlerinde aşık oldu. Çiftin ilişkileri başladığı sırada ünlü yönetmenin Amerikalı film yapımcısı Elizabeth Avellen ile 17 yıllık evliliği ve bu evlilikten 5 çocuğu vardı. Bu ilişki duyulduktan sonra evlilikleri sona erdi.

Kate Capshaw & Steven Spielberg

Ünlü yönetmen Steven Spielberg, Indiana Jones film setinde tanıştığı Kate Capshaw ile 4 yıllık evliliğini bitirecek bir ilişki yaşadı. O sıralar Amy Irving ile evli olan yönetmen, boşanmalarının ardından Kate Capshaw ile evlendi. Steven Spielberg’ün evlatlık aldığı 2 çocuğun dışında önceki eşinden 2 çocuğu ve Capshaw’dan üç çocuğu var.

Yorum yap

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error

Bizi Sosyal Medya'da Takip Etmeyi Unutmayın!