DiziHaberler

Merakla Beklediğiniz Yabancı Dizilerin Çıkış Tarihleri

Hepimizin eski bir dostu bekler gibi senelerce yollarını gözlediğimiz biricik dizileri var, bundan eminiz. Ve bu uzun bekleyişe rağmen sezon düştüğü anda bir oturuşta hepsini tüketiyoruz. Game of Thrones’tan Yüzüklerin Efendisi’ne merakla beklenen dizilerin yayın tarihlerini listeledik.

Hangi dizi ne zaman başlıyor, yayın tarihleri ne zaman? Gelin birlikte bakalım:

Game of Thrones Bloodmoon

Final sezonuyla hepimizi derinden üzen Game Of Thrones’un 5.000 yıl öncesini konu alacak olan Game of Thrones Bloodmoon hakkında bildiklerimiz hayli sınırlı. Hatta o kadar sınırlı ki dizinin ismi bile belli değil. Biz en çok dillendirilen şekli Bloodmoon olarak alıntılamayı tercih ettik. Naomi Watts, Josh Whitehouse, Denise Gough, Miranda Richardson, Jamie Campbell Bower, Sheila Atim gibi oyunculara sahip olacak dizinin tahmini çıkış tarihi ise 2020 Eylül sonrası. “Çok az kalmış” dediğinizi duyar gibiyiz 🙂

Yüzüklerin Efendisi Dizisi

Yüzüklerin Efendisi dizi versiyonu için de bildiklerimiz sınırlı. Dizi İkinci Çağ’da geçecek ve 5 sezon için yaklaşık 1 milyar dolarlık bir çekim bütçesi ayrılmış durumda. Oyuncular konusunda da elimizde henüz net bir bilgi yok. Amazon Prime’da ekranlara gelecek olan dizinin çıkış yılı ise 2021. Tabii net tarih henüz belli değil.

WandaVision

Marvel’in Disney+ için üreteceği dizinin başrollerinde Scarlet Witch rolüyle Elizabeth Olsen, Vision rolüyle ise Paul Bettany yer alıyor. Dizinin 1950’li yıllarda geçeceği konuşuluyor ve çıkış tarihi ise 2021 baharı. Tam tarihi ise çok geçmeden öğrenmeyi umut ediyoruz.

Loki

Marvel’in yine Disney+ platformu için geliştirdiği dizinin başrolünde tabii ki süper kötümüz Tom Hiddleston rol alıyor. Kevin Feige’in dediğine göre dizi bize Avengers Endgame ile birlikte Tesseract ile ortadan kaybolan Loki’nin başına neler geldiğini anlatacak. Dizinin çıkış tarihi ise WandaVision gibi 2021 Eylül.

The Falcon and the Winter Soldier

Yine bir Marvel ve Disney+ dizisi. The Falcon and The Winter Soldier’ı ne kadar merakla beklediğimiz tartışılır ama Winter Soldier yüzünden izleyeceğimiz kesin. Güncel Marvel sinema evrenine en çok bağlanılan dizi de büyük ihtimal The Falcon and the Winter Soldier olacak. Falcon, Endgame sonunda Captain America’nın kalkanını devralmış olsa da dizide bu titri kullanmayacağı açıklandı. Dizinin çıkış tarihi ise 2020 sonbaharı. Baya yakın sayılır.

Yorum yap

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error

Bizi Sosyal Medya'da Takip Etmeyi Unutmayın!