GenelHaberler

Popcast Söyleşileri Fizy’de Başlıyor!

Turkcell’in popüler müzik uygulaması fizy, yeni müzik ve magazin serisi ‘Popcast’i tanıttı. Bu özel videocast serisinde, Pop Bizde adlı Instagram hesabının sahibi ve müzik dünyasının tanınmış içerik üreticilerinden Kaan Ölker moderatörlüğünde, 11 sanatçı konuk olacak.

Turkcell’in çok sevilen platformu fizy, kullanıcılarına yalnızca müzik dinletmekle kalmıyor, aynı zamanda onları cezbedecek özel içerikler de sunuyor. Popcast serisi, müzik ve magazin dünyasının ünlü isimlerini bir araya getirerek fizy kullanıcılarının deneyimini daha da zenginleştiriyor.

Popcast serisi, Türkiye’nin sevilen sanatçılarıyla yapılan keyifli sohbetlerle dikkat çekecek. Hadise’nin konuk olduğu ilk bölümle fizy kullanıcılarına sunulan seride; Sefo, Simge, Demet Akalın, Can Bonomo, Derya Uluğ, Asil Gök, Gülben Ergen, Ece Seçkin, Bengü, İrem Derici ve Defne Samyeli gibi popüler isimler yer alıyor.

Her Hafta Yeni Bir Bölüm

Müzik dünyasının popüler içerik üreticilerinden ve Pop Bizde adlı Instagram hesabının sahibi Kaan Ölker’in moderatörlüğünde hazırlanan Popcast, her hafta yeni bir bölümle, ücretsiz olarak fizy kullanıcılarıyla buluşacak. Bu özel videocast serisinde sanatçıların müzik kariyerleri, magazin dünyasından eğlenceli anılar ve birçok ilgi çekici içerik yer alacak. Fizy kullanıcıları, bu sayede sanatçıların bilinmeyen yönlerine tanıklık etme fırsatı bulacaklar.

error

Bizi Sosyal Medya'da Takip Etmeyi Unutmayın!