DiziFilmNetflix

Aralık’ta Netflix Bağımlısı Olacağız! LCDP’den The Witcher’a Netflix’te Aralık Ayında Yayınlanacak Yapımlar

Netflix, Aralık ayında yayınlayacağı dizi ve filmleri duyurdu! Birçok yeni yapımın yanı sıra hayranların uzun süredir beklediği yapımlar da aralık ayında Netflix izleyicisiyle buluşacak.

Netflix Türkiye Aralık 2021 takvimi belli oldu. Birçok büyük yapımın da aralarında yer aldığı bu listede, 7 yeni dizi ile 5 film bulunuyor. La Casa De Papel’den Don’t Look Up’a birbirinden güzel yapımlar, izleyiciyi şimdiden heyecanlandırmaya başladı!

Aralık 2021’de Yayınlanacak Netflix Dizileri:

Lost in Space: 3. Sezon (1 Aralık)

Netflix’in sevilen bilimkurgu dizisi Lost in Space, 3. ve final sezonu ile 1 Aralık’ta izleyici karşısına çıkacak.

La Casa De Papel: 5. Kısım son 5 bölüm (3 Aralık)


La Casa De Papel dizisi de 3 Aralık’ta yayınlanacak final sezonunun son 5 bölümü ile izleyicilere veda etmeye hazırlanıyor.

Jurassic World Kretase Kampı: 4. Sezon (3 Aralık)


Netflix’in sevilen animasyon dizilerinden Jurassic World: Kretase Kampı, yeni sezonuyla 6 genç kampçının heyecan dolu maceralarını yansıtmaya devam ediyor.

Voir: Filmlerin Gücü (6 Aralık)


David Fincher’ın baş yapımcıları arasında bulunan belgesel tarzındaki Voir: Filmlerin Gücü, sinema tutkunlarına görsel anlamda koleksiyon niteliğinde bir seyirlik sunacak.

The Witcher: 2. Sezon (17 Aralık)


İlk sezonuyla dünya çapında yankı uyandıran The Witcher dizisinin 2. sezonu 17 Aralık’ta izleyiciyle buluşacak.

Emily in Paris: 2. Sezon (22 Aralık)


Pazarlama yöneticisi Emily Cooper’ın Paris’te yaşadığı maceraları konu alan Emily in Paris, 2. sezonu ile 22. Aralık’ta Netflix’te…

Cobra Kai: 4. Sezon (31 Aralık)


Karate Kid’in devamı olan Cobra Kai, 4. sezonu ile 31 Aralık’ta Netflix’te olacak.

Aralık 2021’de Yayınlanacak Netflix Filmleri:

The Power of the Dog (1 Aralık)


Başrollerinde Benedict Cumberbatch ve Kristen Dunst’ın yer aldığı The Power of the Dog, 1967’de yayımlanan Thomas Savage’in aynı isimli kitabına dayanıyor. Bir çiftlik sahibinin yaşamında şahit olacağımız film, 1 Aralık’ta yayınlanacak.

The Unforgivable (10 Aralık)


Sandra Bullock’ın başrolde yer aldığı The Unforgivable, 15 yıl hüküm giyen bir kadının hapisten çıktıktan sonra topluma kabul edilme sürecini konu alıyor.

Bekle Bizi Vahşi Doğa! (10 Aralık)


Netflix’in animasyon dizileri oldukça seviliyor. Yeni animasyon dizisi Bekle Bizi Vahşi Doğa!, esir hayatından kaçan hayvanları konu alıyor.

The Hand of God (15 Aralık)


Oscar ödüllü senarist ve yönetmen Paolo Sorrentino’nun yeni filmi, 1980’li yıllarda Napoli’de yaşayan bir gencin futbol aşkını anlatıyor. The Hand of God, 94. Oscar Ödülleri’nde En İyi Uluslararası Film kategorisinde İtalya’nın resmi adayı oldu.

Don’t Look Up (24 Aralık)


Yıldız kadrosuyla 2021’in en merak edilen filmlerinden biri olan Don’t Look Up, 24 Aralık’ta yayınlanıyor. Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Meryl Streep ve Cate Blanchett gibi önemli isimlerin rol aldığı film, Dünya’yı yok edecek bir kuyruklu yıldızın varlığı konusunda insanları inandırmaya çalışan araştırmacıları konu alıyor.

Yorum yap

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error

Bizi Sosyal Medya'da Takip Etmeyi Unutmayın!