GenelHaberler

TV+ Bayramda En İyi Filmlerle Sizleri Bekliyor!

Türkiye’nin süper içerik platformu TV+, 9 günlük bayram tatilinde izleyicilere keyif dolu seçenekler sunuyor.
Her yaş ve zevke hitap eden dizi, film, belgesel, animasyon ve spor yayınlarıyla yoğun ilgi gören TV+, 9 gün sürecek Kurban Bayramı tatilinde film tutkunlarına özel yepyeni içerikler sunuyor.

Bayramda Eğlenceli Yapımlar TV+ İzleyicisiyle Buluşuyor!
Türkiye bayramı coşkuyla karşılarken, TV+ Oscar ödüllü Holdovers ve Io Capitano’nun yanı sıra Pig, The Final Portrait, Snowden ve Snitch’i ekranlara getiriyor.
Nicholas Cage’in muhteşem performansıyla dikkat çeken Pig, bir yer mantarı toplayıcısının öyküsünü anlatıyor. Oregon’un vahşi doğasında yaşayan Rob’un en yakın dostu olan domuz kaçırılır ve bu nedenle Rob, Portland’da bıraktığı geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalır.

Biyografi Sevenlere Müjde: Ressam Alberto Giacometti’nin Hikayesi Sizi Bekliyor!
Çok sayıda Oscar adaylığı ve ödülü bulunan Geoffrey Rush’ın başrolünde yer aldığı The Final Portrait, sıra dışı bir film deneyimi sunuyor. Stanley Tucci’nin yazıp yönettiği bu film, İsviçreli ressam Alberto Giacometti’nin, Amerikalı yazar James Lord’un portresini çizme sürecini konu alıyor.

Bu Filmleri Henüz İzlemediyseniz Tatil Fırsatını Kaçırmayın!
Haziran ayında TV+’ın geniş seçkisine 2 Oscar’lı film de dahil oldu. Bu yıl 5 dalda Oscar’a aday gösterilen ve ‘En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu’ ödülünü kazanan “Holdovers” ile Oscar’da “Yabancı Dilde En İyi Film” adaylığı bulunan, mültecilik temasını etkileyici bir şekilde işleyen “Io Capitano’’ sinemalardaki gösterimlerinin ardından ilk kez ve sadece TV+ ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

Otomobil yarışlarını veya Formula 1 dünyasını merak edenler için Avusturyalı F1 yarışcısı Niki Lauda ve İngiliz rakibi James Hunt arasındaki unutulmaz rekabeti anlatan Rush filmi, tatil süresince izlenmesi gereken yapımlar arasında yer alıyor. 1976 yılında gerçekleşen Alman Grand Prix yarışını konu alan Rush, iki yarışçı arasındaki büyük çekişmeyi ekrana taşıyor.

Muhbirlik hikâyesini anlatan Snitch ise aksiyon severler için nefes kesici bir macera sunuyor. İnşaat işiyle uğraşan bir baba, oğlunun uyuşturucu bulundurma suçundan tutuklanmasının ardından, onu hapisten kurtarmak için savcıyla gizli bir anlaşma yapar ve uyuşturucu ticareti yapan bir organizasyonun yakalanmasına yardım eder.

3 Oscar ödüllü yönetmen Oliver Stone’un yönettiği Snowden ise casus filmlerini sevenlerin ilgisini çekecek. Eski bir CIA çalışanı olan Edward Snowden’ın, yapılanma hakkında yaptığı büyük ifşayı konu alan film, Luke Harding’in The Snowden Files: The Inside Story of the World’s Most Wanted Man ve Anatoly Kucherena’nın Time of the Octopus kitaplarına dayanarak çekildi. Yönetmen Oliver Stone, filmin çekim sürecinde Edward Snowden’ı Moskova’da birkaç kez ziyaret ederek doğrudan bilgi aldı.

error

Bizi Sosyal Medya'da Takip Etmeyi Unutmayın!