GenelHaberler

TV+ ile Yazın Coşkusu Açık Hava Sinemasında Yaşanacak

Bu yaz İstanbul’da TV+ sponsorluğunda bir açık hava sinema şöleni düzenlenecek. 9 Temmuz’da başlayacak ve 27 Ağustos’a kadar sürecek olan etkinlik, Yapı Kredi bomontiada’da sinemaseverlere birbirinden özel yapımlar sunacak. Oscarlı filmlerin de aralarında bulunduğu bu seçkin yapımlar, TV+ ile yazın ve sinemanın tadını çıkarmanızı sağlayacak.

TV+ ile Açık Hava Sinema Keyfi

Yaz mevsiminin coşkusu ve sinema keyfi, Türkiye’nin önde gelen içerik platformu TV+ ile açık hava sinema etkinliklerinde yaşanacak. Her salı akşamı Yapı Kredi bomontiada’da gerçekleşecek olan bu sinema şöleninde, sinemaseverler özel yapımların keyfini çıkaracak.

Yalnızca TV+’ta Yayımlanan Oscarlı Filmler

Yapı Kredi bomontiada’daki ilk gösterim, 9 Temmuz’da bu yıl En İyi Kadın Oyuncu Oscarı’nı kazanan ve sadece TV+’ta yayımlanan “The Holdovers” filmi ile başlayacak. Etkinlik, 27 Ağustos’a kadar devam edecek ve yine yalnızca TV+’ta yayımlanan, En İyi Özgün Senaryo Oscarı’nı kazanan “Anatomy of a Fall” gibi seçkin filmleri içerecek. Bu filmler, nostaljik bir ambiyansta açık hava sineması keyfi yaşatacak.

Gösterim Takvimi

– The Holdovers (9 Temmuz)

– Death On The Nile (16 Temmuz)

– Anatomy of A Fall (23 Temmuz)

– The Intern (30 Temmuz)

– Teacher’s Lounge (6 Ağustos)

– La La Land (13 Ağustos)

– Top Gun Maverick (20 Ağustos)

– Wrath of Man (27 Ağustos)

error

Bizi Sosyal Medya'da Takip Etmeyi Unutmayın!